Hakkımızda


2000 yılında beri teknoloji sektöründe faliyet gösteren Mer Bilişim, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiye’nin en verimli teknoloji dağıtıcı şirketlerindendir.

Mer Bilişim, kurulduğu günden bu yana teknolojideki uzmanlığı, operasyonel verimliliği, farklı finansal çözümleri, güçlü dağıtım zinciri ve IT altyapısı ile iş ortaklarının daha verimli, daha kârlı ve rekabetçi olmaları hedefi ile çalışmaktadır.

Mer Bilişim olarak kurulduğumuz günden bu yana, koyduğumuz hedeflere yaklaştıkça hep daha ilerisini hedefledik. Sadece cirosal olmayan bu ilerleme daha ideal bir şirket yapısı, şirketin pazardaki algısı, daha verimli iş süreçleri, daha mutlu müşteri ve çalışanlar için konulan hedeflerin bütününü kapsadı.

Görevimiz

Mer Bilişim'in görevi, bilişim teknolojisi tedarikçilerinin ve satıcılarının dünya klasmanında yer alan teknoloji çözümlerini maliyet etkin bir şekilde satabilmesi, sunabilmesi, tedarik edebilmesi ve destekleyebilmesi için gereken yüksek kalite hizmetler platformunu temin ederek hissedarlarının değerini en üst seviyeye çıkarmalarını sağlamaktır.


Bize Ulaşın

Sorularınız, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Gelişmelerden haberdar olma için mail adresinizi bırakın