İK Politikamız


Mer Bilişim İnsan Kaynakları olarak; Şirketimizin vizyon ve stratejileri ışığında nitelikli iş gücünü doğru iş için konumlandırmayı, çalışanlarının gelişimine, kariyer planlarına ve mutluluklarına önem vermenin yanında geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmayı, sürdürülebilir yüksek performansı ve verimliliği desteklemek üzere sistemler tasarlayarak uygulanabilir kılmayı hedeflemekteyiz.

Seçme ve Yerleştirme

Mer Bilişim takım oyununa inanan, dolayısıyla aynı hedefe koştuğu bu takımın üyesi olmaktan her zaman mutlu olan, yenilikçi, proaktif, yüksek performanslı, kendini geliştirmeyi yaşam biçimi edinmiş, içinde yer aldığı toplum ve çevreye duyarlı bireyleri organizasyona katmak üzere bir işe alım süreci uygulamaktadır.

Mer Bilişim'e nasıl başvuru yapabilirim?

Mer Bilişim aktif ilanlarına, iş fırsatlarına kariyer portallarından ulaşılabilmektedir. Genel başvuru ise ik@merbilisim.com mail adresine özgeçmiş ileterek yapılabilmektedir.

Performans ve Kariyer Yönetimi

Çalışanlarımızın iş sonuçları hedef ve yetkinlik bazlı performans sistemi ile değerlendirilmektedir. Performans sistemi yıllık bazda bir değerlendirme aracı olup, önce çalışanın kendisini, ardından yöneticisinin çalışanı değerlendirmesi ile çıktı oluşturulmaktadır. Bu çıktılar çalışanın kariyer planlamasına ve yönetimine veri sağlamaktadır.

Öğrenme ve Gelişim

Mer Bilişim’de çalışanımız ilk çalışma haftasında dahil olacağı oryantasyon programı ile birlikte bir eğitim ve gelişim sürecine dahil edilmektedir. Çalışanın gelişimi, işbaşı eğitimleri, rotasyon, elektronik tabanlı eğitimler ve uzmanlık eğitimleri gibi bir takım eğitimlerle desteklenmektedir.


Bize Ulaşın

Sorularınız, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Gelişmelerden haberdar olma için mail adresinizi bırakın